Anita Muçaj e quan fundërrinë Kryetarin e Pejës

Autori:Avdyl Pajaziti

Anita Muçaj moderatorja kosovare dhe gruaja e kreut të AAK’së Ramush Haradinaj e ka quajtur fundërrinë kryetarin e Pejës Gazmend Muhaxheri. Në një status në Facebook ajo ka thënë se njerëzit si ai e ka sjell në këtë gjendje Kosovën.

Ky është postimi i saj

Fundrrinat si Ti E kane pru ne kete gjendje Kosoven! Rezultat i fundrrinave si ti jane kriju dyshime mbi vlerat e kombit tim! Fundrrinat si Ti e kane devalvu cdo vlere, e kane degradu cdo sakrifice mijeravjecare! Por, fundrrinat si Ti vijne e shkojne, vlerat jetojne gjate, aq gjate sa edhe vet historia edhe vet kombi!!!!

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/anita-mucaj-e-quan-funderrine-kryetarin-e-pejes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala