Anija e parë 1 milard dollarëshe (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një kompani Angleze e dizajnimit të Yacht-eve, ka dizajnuar një yacht e cila duket si model i rrugës së Monaco-s. Ky yacht është më i shtrenjti i cili kushton 1 miliard dollarë.

Yacht-i, i cili quhet ‘Streets of Monaco’, është i përbërë prej replikave të cilësive të Monaco-s, si Monte Carlo Casino, Hotel de Paris, Cafe de Paris, La Rascasse etj. Ajo gjithashtu ka fusha të tenisit dhe disa pishina.

66472

billiondollaryachtmonaco

billiondollaryachtinteriormonaco

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/anija-e-pare-1-milard-dollareshe-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala