Anëtari i VV-së kërcënon me heqje koke Rron Gjinovc-in (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ish- anëtari i Vetëvendosjes, Rron Gjinovci është kërcënuar me jetë nga një aktivist i partisë që dikur i takonte. Rik Fejza, anëtarë i Vetëvendosjes, i ka shkruar Gjinovcit se do ta bën mish për pica duke e kërrcënuar me heqje koke.

Rik Fejza është anëtarë i Vetëvendosjes, ku në profilin e tij në Facebook ka të publikuara aktivitetet e partisë.

Kërcënimi ndaj Gjinovcit ka ardhur si rezultat i një reagimi të tij që e ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, ku nuk është pajtuar me politikat e këtij subjekti politikë.

Më herët Gjinovi ka pasur edhe një debat me deputetin e Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, ku ky i fundit e quan Gjinocin kurvë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/anetari-i-vv-se-kercenon-me-heqje-koke-rron-gjinovc-in-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala