Analizat e pacientëve, korridoreve të QKUK-së (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Rezultatet e analizave të pacientëve në QKUK shumë lehtë mund të nxirren nga aty nga persona të paautorizuar.  Mjafton hysh në shërbimin Klinik të biokimisë Mjekësore dhe të hasësh në dhjetëra rezultate të analizave  që janë bërë për pacientët e QKUK-së, raporton Gazeta Fjala.

Aty pa ndonjë mbikëqyrës, pacientët marrin analizat e tyre për t’i dërguar më tej tek doktorët tek të cilët ata i kryejnë terminet mjekësore./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/analizat-e-pacienteve-korridoreve-te-qkuk-se-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala