Ambasadori amerikan takon Kryeparlamentarin

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas krejt ngjarjeve që kanë ndodhur e po vazhdojnë të ndodhin jashtë objektit të Kuvendit të Kosovës, Ambasadori amerikan Grig Delavie ka takuar kryeparlamentarin Kadri Veseli

Ai i ka dhënë mbështetje të plotë punës së Kuvendit dhe kryeparlamentarit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ambasadori-amerikan-takon-kryeparlamentarin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala