Amaneti i Labit për djalin e tij (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Këngëtari nga Ferizaj, Labinot Tahiri kohë pas kohe po jep mesazhe të ndryshme ne disa video të postuara në Facebook. Në videon e fundit Labi ai ka lënë edhe një amanet djalit të tij, ku edhe paralajmëron se mund të jetë video e fundit nga ai./Gazeta Fjala/.

Për më shumë shiheni videon.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/amaneti-i-labit-per-djalin-e-tij-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala