Alma Lama me maskë në kuvend

Autori:Gazeta Fjala

Deputetja e LDK-së, dikur e Vetëvendosjes, Alma Lama është futur me maskë në sallën e Kuvendit.

Siç duket ajo është trembur nga gazi lotjsellës i hedhur pak minuta më parë dhe kështu që ka i ka marrë masat për sigurinë e saj.

“Kosova po bëhet më keq se Afganistani”, është shprehur ajo

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/alma-lama-me-maske-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala