Alma Lama kërkon mbi 100 mijë euro nga GOLD Ag (DOKUMENT)

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetja Alma Lama ka paditur këngëtarin GOLD AG, nga i cili ka kërkuar mbi 100 mijë euro si dëmshpërblim për dëmin e shkaktuar nga kënga e tij “Shqiptar II”.

1_1446295516-3069818

2_1446295520-2782034

/Gazeta Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/alma-lama-kerkon-mbi-100-mije-euro-nga-gold-ag-dokument/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala