Alivanoshet Flora Brovina

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetja e PDK-së, Flora Brovina është alivanosur nga gazilotësjellës që është qitur nga opozita në seancën e Kuvendit.

Brovina në këto momente është duke  marrur tretmanet e nevojshme mjekësore në zyrën e kryetarit të Kuvendit, raporton ORAinfo.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/alivanoshet-flora-brovina/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala