Alivanoset Zhbogar në Kuvendin e Kosovës

Autori:Avdyl Pajaziti

Edhe përfaqësuesi i zyrës së BE-së në Kosovë, Samuel Zbogar është alivanosur nga gazi lotsjellës i opozitës që e ka hedhur në Kuvendin e Kosovës.

Opozita e ndërpreu seancën për shkak se Albin Kurti hodhi gaz lotsjellës në Kuvend, ku si pasojë u alivanos deputetja e PDK-së, Flora Brovina. /Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/alivanoset-zhbogar-ne-kuvendin-e-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala