Alivanoset Albulena Haxhiu

Autori:Gazeta Fjala

Albulena Haxhiu nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, sipas raportimit të gazetarit të “Zërit”, është alivanosur nga tymi i madh në Kuvendit e Kosovës.

Në këto momente asaj është duke iu ofruar ndihma mjekësore, njofton Zeri.

Mësohet se edhe Albin Kurti ka nevojë pë ndihmë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/alivanosen-deputetet-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala