Albini shfaqet në protestë

Autori:Avdyl Pajaziti

Ish-lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është parë të jetë në mesin e protestueve.  Ndaj tij dhe dy deputeëtëve të tjerë, Albulena Haxhiu dhe Faton Topalli, Policia e Kosovës ka lëshuar fletarrest.

Ende nuk dihet nëse ai do të arrestohet./Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/albini-shfaqet-ne-proteste/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala