Albini i bën gati shishet

Autori:Gazeta Fjala

Albin Kurti ka mbledhur të gjitha shishet e Kuvendit për tu bërë gati që kur të nis seanca të përdorë ato për të gjuajtur dikë ashtu siç bëri më herët.

Ky është arsenali i tij në tavolinën në të cilën po qëndron.

alb

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/albini-i-ben-gati-shishet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala