Albin Kurtit ia japin dy vezë në Vushtrri (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ish lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka qëndruar sot në Vushtrri, ku ka zhvilluar disa aktivitete në këtë qytet.

Aktivistët e këtij subjekti politik i kanë dhënë mbështetje Kurtit, duke e inkurajuar të gjuaj edhe më shumë me vezë në parlament, raporton Veriu.info.

Në këtë foto të publikuar nga aktivisti Naim Bunjaku, shihet se deputetit Kurti i jepen dy vezë dhe nga ai kërkohet që të mos ndalet së protestuari kundër Zajednicës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/albin-kurtit-ia-japin-dy-veze-ne-vushtrri-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala