Albin Kurti pritet të mbajë fjalim para protestuesve

Autori:Avdyl Pajaziti

Ish-lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje” Albin Kurti do të mbaj fjalim para pjesëmarrësve në manifestimin e organizuar nga Opoizta në sheshin”Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/albin-kurti-pritet-te-mbaje-fjalim-para-protestuesve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala