Albin Kurti në Protestë

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e kërkoi por nuk mundi ta gjejë sot në orët e mëngjesit në banesën e tij për ta arrestuar, por deputeti i Vetëvendosjes, Albin Kurti, është shfaqur para pak minutave në protestën e partive opozitare para ndërtesës së Qeverisë.

Ai i është bashkuar protestës kundër arrestimit të koleges së tij nga AAK, Donika Kadaj./kallxo

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/albin-kurti-ne-proteste/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala