Albin Kurti në prokurori (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, tek sot i është përgjigjur ftesës që i është bërë nga Prokuroria e Kosovës, transmeton express.

Ai është ftuar në prokurori për përdorim të dhe shkaktim të rrezikut të përgjithshëm.

1_1445432423-38346132_1445432427-32741563_1445432430-7324371

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/albin-kurti-ne-prokurori-foto-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala