Albin Kurti në lotë (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

10947625_10205748337216536_262929176_n 961596_10205748339256587_857983780_n 10950097_10152694329538479_1599081418_n 10952770_10152694328463479_917513037_n 10950874_10152694328518479_1861949977_n 10877971_10152694329523479_1247325548_n albin

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/albin-kurti-ne-lote-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala