Albin Kurti kontrollohet në hyrje të Kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka arritur në Kuvend.

Kurti ka kaluar në skanerin e vendosur në hyrje të Kuvendit dhe është kontrolluar, njofton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/albin-kurti-kontrollohet-ne-hyrje-te-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala