Albin Kurti hodhi gazin lotsjellës në sallën e Kuvendit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i opozitës, Albin Kurti ka hedhur gaz lotsjellës në sallë të Kuvendit.

Në sallë të Kuvendit tashmë është krijuar një atmosferë e rënd dhe tymi ka shkaktuar që të vijë erë e keqe dhe të ketë probleme për frymëmarrje.

Deputetët e pozitës në kushte të jashtëzakonshme kanë vazhuar me pikat e rendit të ditës, duke miratuar ligjet e parapara për këtë seancë.

Punimet e Kuvendit me kaq kanë përfunduan.

Albin Kurti hodhi gazin lotsjellës në sallën e Kuvendit

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/albin-kurti-hodhi-gazin-lotsjelles-ne-sallen-e-kuvendit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala