Albin Kurti Dërgohet në Pallatin e Drejtësisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Para pak momentesh Albin Kurti është dërguar në Pallatin e Drejtësisë.

Sipas gazetarëve të KALLXO.com-it në terren, Kurti është dërguar në pallat me autoblinda të policisë.

Policia është e vendosur te Pallati i Drejtësisë për të krijuar siguri pas dërgimit të Kurtit atje.

Kurti kërkohej nga prokuroria për rolin e tij në lidhje me lotsjellësin e hedhur në njërën nga seancat e Kuvendit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/albin-kurti-dergohet-ne-pallatin-e-drejtesise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala