Albin Kurti del në shesh (foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

11100087_10206380936071112_1194329905_n

11104286_10206380937991160_1084350935_n

11119474_1577999095793050_1234719089_n

11158133_1577999359126357_1044531672_n

11160334_1577999069126386_1659049124_n

11160458_10206380950111463_1197883051_n

11160526_10206380938431171_449497882_n

11164137_10206380949591450_132036798_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/albin-kurti-del-ne-shesh-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala