“Al Petrolit” i rrjedh nafta rrugës, rrezikohen qytetarët (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një cisterne të kompanisë së derivateve “Al Petrol” i ka rrjedhur nafta rrugëve të Prishtinës. Nga moskujdese janë rrezikuar edhe qytetarët e kryeqytetit, shkruan Gazeta Fjala.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe Policia e Kosovës.

Gazeta Fjala sjell foto të kësaj ndodhie:

11774703_1612706098989016_937897444_n

11778045_1612705932322366_892795494_n

11758965_1612705685655724_987655032_n

11778113_1612705712322388_1081600415_n

al

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/al-petrolit-i-rrjedh-nafta-rruges-rrezikohen-qytetaret-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala