Akullnajat e Janjevës (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Rrugët e lagjes Dubrovniku në Janjevë ka muaj që janë vërshuar nga ujërat e zeza, si rezultat i shpërthimit të kanalizimeve.

Qytetetarët ankohen se tani kur temperaturat jën nën zero, rrugët vështirë mund të kalohen edhe në këmbë.

janjeva 4

janjeva 3

janjeva 2

janjeva

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/akullnajat-e-janjeves-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala