Aktivistët opozitarë të qetë vazhdojn qëndrimin para kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Para Kuvendit të Kosovës, në sheshin Ibrahim Rugova po vazhdon qëndrimi i aktivistëve të partive opozitare.

Atmosfera aty është shumë e qetë dhe tash për ata vetëm po interesohen se si do të zhvillohen punimet e më pasme të Kuvendit.

As afër tyre dhe as përreth tyre nuk vërehet shtim i forcave të policisë./Koha.net

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aktivistet-opozitare-te-qete-vazhdojn-qendrimin-para-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala