Aktivistët mblidhen edhe tek hyrja e dytë e kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Përvec afër hyrjes kryesore të Kuvendit të Kosovës, aktivistë të partive opozitare janë mbledhur edhe në hyrjen tjetër të kuvendit, atë afër Komunës së Prishtinës. /Gazeta Fjala/

 

hyrja 2222

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aktivistet-mblidhen-edhe-tek-hyrja-e-dyte-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala