Aktivistët e opozitës mblidhen para Qeverisë, forca të mëdha të Policisë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Aktivistët e opozitës, të udhëhequr nga Ramush Haradinaj dhe Visar Ymeri janë grumbulluar te ndërtesa e Qeverisë

Dhjetëra aktivistë të që fillimisht janë grumbulluar tek ndërtesa e selisë së VV-së tashmë janë nisur për tek sheshi aty ku ndodhet ndërtesa e Qeverisë së Kosovës.

Po ashtu është parë edhe kryetari i Lëvizjës Vetëvendosje Visar Ymeri, kryetari AAK-së Ramush Haradinaj.

Vetëvendosjes rrugës i është bashkëngjitur edhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aktivistet-e-opozites-mblidhen-para-qeverise-forca-te-medha-te-policise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala