Aktivistë të opozitës mblidhen jashtë Kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Ndërkohë që pritet fillimi i seancës së Kuvendit të Kosovës, aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje kanë filluar të mblidhen jashtë objektit.

Gazeta Fjala sjell foto nga aty ku përvec aktivistëve janë parë edhe policë.

para kuvendi

aktivist para kuvendit

polic

 

policia

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aktiviste-te-opozites-mblidhen-jashte-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala