Aksioni i policisë për kapjen e vrasesit të turistëve çekë (VIDEO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Sokol Mjacaj 20 vjeç  i lindur dhe banor në Lotaj të Dukagjinit është autori që dy ditë më parë kreu ekzekutimin e Michael  Svatos 27 vjeç dhe Anna Kosinova 36 vjeçe.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksioni-i-policise-per-kapjen-e-vrasesit-te-turisteve-ceke-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala