Aksion policor për kapjen e fajdexhinjve edhe në Prishtinë

Autori:Gazeta Fjala

Në orët e hershme të mëngjesit, Njësia për Krime Ekonomike e Policisë së Kosovës në Prishtinë, ka filluar një aksion të bastisjeve ndaj disa personave që janë të përfshirë në fajde, raporton TV ARTA.

Policia e Kosovës e ka konfirmuar aksionin, por nuk ka dhënën shumë detaje për të, transmeton Koha.net.

“Policia e Kosovës, respektivisht Drejtoria për Krime Ekonomike dhe korrupsionit, është në procese të realizimit të disa operacioneve policore për luftimin e veprave të kundërligjshme në veçanti kundër veprave penale që ndërlidhen me “Fajde”, zëdhënësi i Policisë Daut Hoxha.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksion-policor-per-kapjen-e-fajdexhinjve-edhe-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala