Aksion i gjerë arrestimesh, prangoset Frashër Krasniqi

Autori:Avdyl Pajaziti

Me urdhër të EULEX-it para pak çastesh ka filluar arrestimi i një numri të madh të aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje.

Mësohet se në mesin e të arrestuarve të parë është zëdhënësi i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, raporton Indeksonline.

Ende nuk dihet arsyet e këtyre arrestimeve, meqë aksioni është duke vazhduar ende.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksion-i-gjere-arrestimesh-prangoset-frasher-krasniqi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala