Aksidentohet një veturë e EULEX (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në mëngjesin e sotëm “Te Rrethi” në Prishtinë një veturë e EULEX ka pësuar aksident duke goditur një lis në trotuar, transmeton Gazeta Fjala.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

12319325_10207930186001392_406235500_n 12319464_10207930186041393_840618192_n 12319636_10207930186921415_1273776938_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksidentohet-nje-veture-e-eulex-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala