Aksidentohet kryetari i Kamenicës, Begzad Sinani

Autori:Gazeta Fjala

Komuna e Kamenicës, njofton të gjithë qytetarët se sot gjatë kryerjes së punëve të përditshme Kryetari i Komunës Begzad Sinani, pati një aksident të vogël me veturën e tij zyrtare në hyrje të Prishtinës.

Kryetari Sinani gëzon shëndet të plotë, dhe nga aksidenti ka pasur vetëm disa dëmtime të vogëla në makinën e tij.

Komuna e Kamenicës falënderon të gjithë qytetarët që u interesuan për këtë rast, dhe i njofton se pas aksidentit Kryetari Sinani ka vazhduar me agjendën e tij të rregullt në takimet në Ministritë e Qeverisë së Republikës së Kosovës, njofton Zyra për Informim, Komuna e Kamenicës./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksidentohet-kryetari-i-kamenices-begzad-sinani/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala