Aksidentohet Genc Meraku

Autori:Avdyl Pajaziti

​Biznismeni Genc Meraku është aksidentuar në Rrugën e Kombit, në afërsi të Kukësit. Ish-kandidati i AAK’së për Prishtinë, Meraku po udhëtonte drejt Shqipërisë për pushime me familje.

Në aksidentin që ndodhi në autosdradën Kukës-Morinë, pak orë më parë, ishte i përfshirë biznesmeni Genc Meraku i cili po udhëtonte për pushime bashkë me gruan dhe djalin e tij, me veturën e tipit ‘Range Rover’, transmeton Gazeta Express

Merret vesh se tre persona tjerë kanë marrë lëndime, por se nuk janë të renda dhe jashtë rrezikut për jetë dhe po trajtohen në spital të Kukësit.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksidentohet-genc-meraku/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala