Aksidente të njëpasnjëshme në rrugën Malishevë – Arllat (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Vazhdojnë të dërgojnë fotografi nga aksidentet që po ndodhin nëpër Kosovë. Por, rruga Malishevë – Arllat pati dika aksidente një pas një, raporton lajmi.net.
Në fotografi mund të shihni sa aksidente kanë ndodhur për një kohë të shkurtë.
Ngasësit e automjeteve janë ankuar se kjo rrugë nuk është pastruar nga askush.

12512043_753091734822107_19971923_n

12575815_753091704822110_1502322109_n

12575815_753091704822110_1502322109_n-650x358

12583740_753090204822260_1841323269_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksidente-te-njepasnjeshme-ne-rrugen-malisheve-arllat-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala