Aksident zinxhiror në hyrje të Prishtinës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident në mes të katër veturave ka ndodhur para pak minutave në hyrje të Prishtinës, ku përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Më poshtë mund të shihni fotot nga aksidenti i sotëm:

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-zinxhiror-ne-hyrje-te-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala