Aksident trafiku në Vushtrri

Autori:Avdyl Pajaziti

Në aksin rrugor Prishtinë – Vushtrri, më saktësisht në fshatin Pestovë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Në të janë përfshirë një veturë dhe një minibus.

Raportohet për të lënduar, por jo edhe për numrin apo shkallën e lëndimeve.

“Nuk kemi informacione më të hollësishme përveç atyre gjenerale. Dimë që ka të lënduar, disa prej tyre janë në Qendrën Klinike Universitare, por jo më shumë.” – i tha Avni Zahiti Klan Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-trafiku-ne-vushtrri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala