Aksident trafiku në Veternik (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 10 në Veternik, magjistralja Prishtinë-Ferizaj.  Në aksident është përfshirë një veturë e Doganës së Kosovës.

Në aksident nuk ka pasur të lënduar dhe Policia e Kosovës ka dalur në vendin e ngjarjes për të kryer hetimet rreth këtij rasti./Gazeta Fjala/

akiksident veternik 12

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-trafiku-ne-veternik-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala