Aksident tek “Parku i Biznesit” në Drenas (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në mëngjes në magjistralen Prishtinë-Pejë, tek “Parku i Biznesit”.

Lajmi.net, që ka rastisur në vendin e ngjarjes ka bërë të ditur se në afërsi të Parkut të Biznesit në magjistralen Prishtinë-Pejë, sot në mëngjes ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Një vendngjarje kanë dalë edhe policia dhe ndihma e shpejtë, ndërsa ende nuk dihet për gjendjen e personave të ndodhur në veturë.
auto-aaaa251443161619
auto-aaa46-650x3581443161617

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-tek-parku-i-biznesit-ne-drenas-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala