Aksident tek Hoteli Grand (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Të shtunën pasdite nga një aksident që ka ndodhur afër hotelit Grand në Prishtinë është bllokuar rruga garibaldi.

Aksidenti ka ndodhru si pasojë e goditjes së një veture nga një autobus i Trafikut Urban derisa ai po kthehej në semaforët e vendosur në këtë vend.

 

aksident2

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-tek-hoteli-grand-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala