Aksident të “Qafa” në Prishtinë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident mes një veture dhe motoçiklete ka ndodhur pak më herët në Prishtinë. Saktësisht përplasja mes këtyre dy automjeteve motorike ka ndodhur në rrugën “UCK”, siç njihet edhe lagja te “Qafa”.

Siç ka mësuar Gazeta Fjala vozitësi i motoçikletës është lënduar.

Këto janë fotot nga vendi i ngjarjes.

11753882_1612370325689260_1081976344_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-te-qafa-ne-prishtine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala