Aksident në Ulpianë [Foto]

Autori:Avdyl Pajaziti

Gjatë pasdites së sotme në lagjen Ulpiana të Prishtinës ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet një motoçiklete dhe një veture tjetër e cila pas aksidentit ka ikur.

Nga aksidenti janë krijuar kolona të gjata të veturave. Raportohet se nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-ne-ulpiane-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala