Aksident në Prishtinë, vetura godet një shtyllë elektrike

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident ka ndodhur në lagjen “Ulpiana” në Prishtinë, në orët e mëngjesit të sotëm.
Një veturë ka goditur një shtyllë elektrike. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.
Ende nuk dihet nëse ka të lënduar./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-ne-prishtine-vetura-godet-nje-shtylle-elektrike/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala