Aksident në Pejë, dy vetura përplasen me njëra-tjetrën (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Në Komunën e Pejës ka ndodhur një aksident komunikacioni, afër sallit së sportit.

Në fotografinë e siguruar nga Indeksonline, shihet se të përfshirë në aksident janë dy vetura, njëra e tipit “Pick-up”, dhe tjetra “Passat.”

Nuk ka informacione nëse nga aksidenti ka të lënduar apo jo.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-ne-peje-dy-vetura-perplasen-me-njera-tjetren-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala