Aksident në Obiliq, shoferja femër godet kalimtaren

Autori:Gazeta Fjala

Në fshatin Subotiq të Obiliqit një veturë e drejtuar nga një femër ka goditur një kalimtare, me ç’rast këmbësores i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar në tretman mjekësorë, përderisa rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.
“Shkaktarja e këtij aksidentit është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24 orësh

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-ne-obiliq-shoferja-femer-godet-kalimtaren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala