Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjakovë, disa të lënduar (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Gjakovë në fshatin Mrasor

Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes, në aksident ku janë ndeshur vetuar “BMW” dhe “Opel”, kanë mbetur disa persona të lënduar rëndë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet e policisë, kurse të lënduarit janë dërguar në shërbimet emergjente.

aksidentigj2

aksidentigj3

aksidentigj4

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-gjakove-disa-te-lenduar-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala