Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident trafiku sapo ka ndodhur në Prishtinë.

Sot në mëngjes një kamion në lagjen Veternik, në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, është aksidentuar.

Kamioni me rimorkio ka dalë nga rruga.

Ky aksident ka shkaktuar kolonë të automjeteve në këtë rrugë që lidh Prishtinën me disa qendra të Kosovës, dhe Shkupin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala