Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Autori:Gazeta Fjala

Në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Ferizaj-Prishtinë.

Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Express, zyrtari i Policisë Rajonale të Ferizajt, Nexhat Gjokli.

Ai thotë se në këtë aksident nuk është lënduar askush.

“Në orën 03:40 minuta kemi marrë një informatë që ka ndodhur një aksident trafiku, ku është aksidentuar një veturë e tipit Golf. Shkaqet e këtij aksidenti janë shpejtësia e madhe, ku përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar”, tha Gjokli.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala