Aksident në magjistralen Mitrovicë-Zubin Potok (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur të dielën në udhëkryqin “Nënë Tereza”  në masgjistralen Mitrovicë-Zubin Potok.

Përplasja mes dy vetuarve ka ndodhur rreth orës 16:10 minuta. Gazeta Fjala merr vesh se në këtë aksidentë janë lënduar disa përsona. Lëndimet mësohet se janë kryesisht në kokë.

11160108_10152861835668479_1805428949_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-ne-magjistralen-mitrovice-zubin-potok-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala