Aksident në hyrje të Prishtinës (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në hyrje të Prishtinës, më saktësisht te rrethi afër shkollës së mesme të mjekësisë.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe kamion që transporton naftë.

Gazeta Fjala sjell pamjet nga ky aksident.

aksidenti

aksidenti 1

aksident3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/aksident-ne-hyrje-te-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala